Советское Приднестровье 27 сентября 2012, четверг, № 73 (11052)


З 1 по 31 жовтня 2014 року у всіх школах ЗНЗ Білгорода-Дністровського проходив місячник шкільних бібліотек під лозунгом «Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти».

Міжнародний день шкільних бібліотек був проголошений у 1999 р. за ініціативою ЮНЕСКО. Проголосив це свято президент Міжнародної асоціації шкільних бібліотек доктор Бланш Вуллз.

Мета свята - підкреслити ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання дітей та привернути увагу суспільства до критичного становища, в якому опинилися шкільні бібліотеки сьогодні. У 2008 році за пропозицією Міжнародної асоціації шкільних бібліотек день шкільних бібліотек був перетворений на місячник, що проводиться в жовтні.

Всі шкільні бібліотекарі з великою відповідальністю підійшли до підготовки та проведення місячника в своїх навчальних закладах. Були організовані заходи, спрямовані на популяризацію дитячого читання: екскурсії-ігри, дні дозвілля, презентації нових видань, літературні вікторини, відео та Web-перегляди, Дні інформації, бібліотечні уроки тощо. У шкільних бібліотеках пройшли тематичні виставки літератури: патріотичне виховання, правове виховання, здоровий спосіб життя; виховання на прикладі кращих традицій світової культури, естетичне виховання, організація дозвілля школярів, діяльність на допомогу навчальному процесу, популяризація художньої літератури.

Активна участь шкільних бібліотекарів усіх шкіл міста у Всеукраїнському місячнику сприяє визнанню шкільної бібліотеки стратегічним партнером школи, центром інформаційної підтримки навчально-виховного процесу.

Спільними зусиллями всіх шкільних бібліотекарів України маємо переконати політиків, керівників, учителів, батьків, книгопродавців, постачальників технологій та багатьох інших підтримати шкільні бібліотеки й дати їм визнання, якого вони заслуговують.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.