Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Новости города » У Сергіївці відбулося святкування Дня селища

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


У Сергіївці відбулося святкування Дня селища


8 жовтня 2015 року селище Сергіївка святкувало 126-ту річницю свого Дня народження. Чудова погода радувала сергіївців і гостей свята. Заходи розпочалися з самого ранку.

В Сергіївському храмі пройшла божественна літургія на честь свята Святого преподобного Сергія Радонезького - покровителя Сергіївки.

З нагоди святкування Дня селища на стадіоні "Плай" пройшла товариська зустріч з футболу між веретенами Білгорода-Дністровського та ветеранами селища. У дуже дружній обстановці пройшов весь матч, в якому Сергіївські ветерани перемогли з рахунком 2:1.

На честь святкування в курорті був проведений відкритий турнір з настільного тенісу, на який приїхали любителі маленької ракетки зі всієї Одеської області, а саме з Одеси, Овідіополя, Арциза, Котовська, Іллічівська, Ізмаїла і Білгорода-Дністровського. Змагання проходили у двох спортзалах на восьми тенісних столах.

На площі біля Сергіївської селищної ради школярі провели конкурс малюнків на асфальті «Моя Сергіївка». Всі охочі мешканці селища взяли участь у велопробігу «Дорогою рідного селища».

Потім свято перемістилося до набережної по вул. Чорноморська, де підприємства готельного та ресторанного бізнесу демонстрували свої досягнення, що зробило свято яскравим та незабутнім. Всіляка випічка - торти, короваї, пироги, кренделі, вино нового врожаю і дари осені фрукти і овочі. Частування припали до смаку не тільки місцевим жителям, а й гостям свята.

З привітаннями та найтеплішими побажаннями до жителів селища звернулися багаточисельні гості.

На водах лиману були продемонстровані можливості wake-центру, центру – активного відпочинку, воднолижного спорту і просто потужного інструменту розвитку туристичного бізнесу у селищі.

Вітрильний парад яхтсменів-вихованців Сергіївського відділення Одеської обласної ДЮСШ з вітрильного спорту викликав захват у глядачів.

Всіх охочих пригощали юшкою, гречаною кашею, чаєм.

Концерт, який тривав до пізнього вечора, тепло і з вдячністю зустрічала сергіївська публіка.