Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Новости города » У Білгород-Дністровській міськраді пройшла нарада з питання поводження з безпритульними тваринами

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


У Білгород-Дністровській міськраді пройшла нарада з питання поводження з безпритульними тваринами


29 вересня 2015 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Микола Зініч провів нараду з питання поводження з безпритульними тваринами та розміщення притулку. В нараді взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Наталя Матієнко, начальник відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Галина Золотарь, в.о. начальника управління Державної ветеринарної медицини Світлана Маргарінт, в.о. начальника Білгород-Дністровського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Одеській області Сергій Шаповал, начальник управління комунальної власності Сергій Крупп, начальник управління житлово-комунального господарства Оксана Голінська, головний спеціаліст УЖКГ Тетяна Бзова та депутат Білгород-Дністровської міської ради Вадим Кесарчук.
На нараді обговорювалися умови та місце розміщення на території міста або району притулку для вуличних тварин, де б вони проходили процедури стерилізації та вакцинації. Створити та утримувати в подальшому такий притулок готовий інвестор. Міська рада зі свого боку гарантує виділення для цієї мети земельної ділянки. Більш конкретно щодо перспектив появи у Білгороді-Дністровському притулку для тварин можна буде говорити після того, як інвестор визначиться з його дислокацією.