Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Новости города » Проект «Рушник єднання» у Білгороді-Дністровському

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


Проект «Рушник єднання» у Білгороді-Дністровському


Наша держава тривалий час не мала духовної та географічної єдності. І упродовж останніх 23 років Україна не стала незалежною, вільною, мирною і цілісною державою. У XXI столітті нам потрібно рухатися вперед і досягати нових вершин, об’єднуватись заради майбутнього. Сьогодні основним завданням сучасного молодого покоління - робити усе, щоб показати – ми одна єдина держава. У нас є регіональні особливості, звичаї і традиції Бессарабії, але ми жителі країни України, зі спільним бажанням миру, злагоди та щасливого майбутнього у квітучій єдиній державі.

В рамках Всеукраїнського проекту «Рушник єднання» у міському Центрі дитячої творчості міською Радою учнівського самоврядування «Тірас» 22 вересня 2015 р було проведено рушниковий флеш-моб, у якому взяли участь всі школи міста, НВК «школиіцею», НВК «школиімназії».

Головна мета флеш-мобу: показати єдність України, вміння об’єднатись спільною справою, показати єдність думок, сподівань та мрій молодого покоління білгород-дністровців.

Лідери учнівського самоврядування нашого міста чітко розуміють, що їм творити історію нашої держави завтра. І в цей день вони вийшли на вулиці міста з рушниками та об’єдналися в одну спільноту, пройнялися духом патріотизму та єдності держави.