Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Информация отделов и управлений » Зустріч з дітьми та молоддю, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі «Твоє майбутнє в твоїх руках» в управлінні у справах сім`ї, дітей та молоді Білгород-Дністровської міської ради

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


Зустріч з дітьми та молоддю, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі «Твоє майбутнє в твоїх руках» в управлінні у справах сім`ї, дітей та молоді Білгород-Дністровської міської ради


З нагоди Дня молоді управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді  Білгород-Дністровської міської ради організовано зустрічі з дітьми та молоддю, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі «Твоє майбутнє в твоїх руках». На зустріч прийшли 25 неповнолітніх та молодих осіб відповідної категорії.
Перед присутніми виступила Большакова О.В., головний спеціаліст з правової освіти громадян міськрайонного  управління юстиції, яка розповіла про основні положення Конституції України та про функції управління юстиції. Звернула увагу, що  при управлінні працює громадська приймальна, де щочетверга з 14.00 можна отримати правові консультації. Майор внутрішньої служби, старший інспектор Білгород-Дністровського відділу кримінально-виконавчої інспкції Бойко С.В. повідомив статистичні дані щодо покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, до яких засуджені молоді особи міста. Зазначив, що останнім часом збільшується кількість засуджених за крадіжки та несплату аліментів. Особливо зацікавили молодь виступи пастора церкви християн-баптистів Піштой М.А..
Заступник директора Білгород-Дністровського центру зайнятості  Ольга Володимирівна Ципуленко розповіла про пошук вакансій в центрі зайнятості, зауважив, що працевлаштування через центр зайнятості – легальне, тобто забезпечує людині соціальні гарантії за місцем роботи. Крім того, було представлено список вакансій, які сьогодні є в місті.