Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Информация отделов и управлений » Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради  розглянуто питання  «Про стан виконання Законів України «Про охорону дитинства»  в Білгород-Дністровському дитячому будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку та спеціалізованому  будинку  дитини. За підсумками перевірки спеціалістами служби у справах дітей відмічено створення належних умов для виховання та навчання дітей в дитячому будинку (директор Форнальчук О.С.), де на даний час перебуває 102 дитини, з них 45 – дошкільного віку, 57 – шкільного. В тому числі 7 – дітей сиріт, 66 – позбавлених батьківського піклування та 29 дітей за заявою батьків, які мають важке матеріальне становище. На утримання 1 дитини в день виділяється 162,83 грн. державних коштів. В закладі багато уваги приділяється організації змістовного дозвілля дітей. Є комп’ютерний клас, тренажерний зал, працюють різноманітні гуртки. Вихованці закладу беруть активну участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах.  
В спеціалізованому будинку дитини (директор Дзюбенко Т.Є.) виховується 116 дітей, в тому числі 2 - сиріт, 32 - позбавлені батьківського піклування, 54 – за заявою батьків та 28 дітей, яким ще встановлюється статус. На харчування та медикаменти виділяється 18,9 грн. в день на дитину. Враховуючи статус закладу, значна увага приділяється контролю за станом здоров'я дітей. Пенсію по інвалідності отримує 21 дитина закладу. Комісією зроблено зауваження щодо не відповідності існуючим  нормам обладнання туалетних кімнат та ігрових майданчиків, низку зауважень щодо ведення особових справ дітей.
Крім того на засіданні комісії розглянуто 7 питань стосовно захисту прав та інтересів дітей. Прийнято рішення щодо доцільності позбавлення батьківських прав 2-х батьків по відношенню до дітей. Встановлено дні та часи спілкування 2-х батьків з дітьми. Вирішено дати згоду на повернення 2-х малолітніх дітей, які протягом останнього року перебували в дитячому будинку, в сім’ю до батьків, що стали на шлях виправлення.