Белгород-Днестровский. Официальный информационный портал. :: Новини » Новости города » Білгород-Дністровському ансамблю скрипалів «Віола» виповнилося 30 років!

http://old.bilgorod-d.org.ua/index.php


Білгород-Дністровському ансамблю скрипалів «Віола» виповнилося 30 років!


Ансамбль скрипалів «Віола» був створений в Білгород-Дністровській дитячій музичній школі в 1985 році та за 30 років існування став лауреатом багатьох обласних та Всеукраїнських конкурсів. Колектив відрізняється ліричністю та відточеністю стилю. Старша і молодша групи ансамблю скрипалів «Віола» уміють порадувати слухачів професійністю виконання класичних і популярних мелодій та є справжньою прикрасою будь-якого міського заходу.

17 травня 2015 року колектив “Віола” урочисто відзначив 30-річчя з дня заснування. На ювілей зібралися випускники декількох поколінь ансамблю. Учасників колективу привітав міський голова Ігор Нановський, який відзначив вагомий внесок ансамблю у розвиток культури міста та важливість музичного виховання підростаючого покоління. З нагоди 30-річного ювілею керівник ансамблю Ірина Михайліченко та керівник акомпаніаторської групи Галина Шипіцина були відзначені Грамотами міського голови.

Під час ювілейного концерту, який відбувся в актовій залі педагогічного училища, на високому професійному рівні в різному складі ансамблю та його солістами було виконано понад 20 класичних творів.