У Білгороді-Дністровському пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС


14 грудня 2014 року у Білгороді-Дністровському, біля пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, відбувся мітинг-реквієм за участю перших осіб міста та району, членів громадської організації “Союз Чорнобиль”, представників трудових колективів, громадськості та ЗМІ.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Також, в цей день у кафе “Ювілейне” відбулася зустріч керівництва міста з “чорнобильцями”. За активну участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, участь в роботі громадської організації “Союз-Чорнобиль” та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ліквідатори були нагороджені Почесними грамотами.

Крім того, на протязі грудня у навчальних закладах та бібліотеках міста, Білгород-Дністровському територіальному центрі проводилися різноманітні заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, аварія, яка сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 на ЧАЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.