Умови та строки проведення конкурсу щодо відбору експертів для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Білгорода-Дністровського для цілей приватизації


Назви об’єктів:

  • Нежитлова будівля літ. «Б» загальною площею 424,5 кв. м по вул. Дзержинського,7.

  • Нежитлові приміщення №6-5, 6-6 літ. «А» загальною площею 45 кв. м вул. по Першотравневій,71.

Учасникам конкурсу необхідно надати конкурсній комісії наступні документи: заяву на участь у конкурсі згідно зазначеної форми, копії документів, які підтверджують кваліфікацію працівників, в тому числі свідоцтво про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, нотаріально завірену копію статуту учасника конкурсу, копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, бізнес-програму учасника конкурсу, один конверт з зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати згідно калькуляції витрат та терміну виконання робіт надаються в запечатаному конверті. Пропозиції щодо умов виконання робіт необхідно вказати в єдиній системі одиниць вимірювання – календарних днях.

Документи приймаються не пізніше ніж за 10 днів до оголошеної дати проведення конкурсу за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна,10, другий поверх, каб, №13,14, Управління комунальної власності, в робочій час.

Тел. для довідок: 2-46-95, 3-52-52.

Конкурс відбудеться 27.05.2014 року в 11.00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Леніна,56, каб. №103.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.