Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради ухвалив зміни до бюджету на 2017 рік


1 лютого 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, у порядок денний якого було включено 9 питань.
На засіданні були внесені уточнення до міського бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік, які стосувалися отримання коштів субвенцій 4 млн. 500 тисяч гривень від обласного бюджету; 454,6 тис. грн. від Сергіївської селищної ради на співутримання ЗОШ №8 і територіальний центр, а також 474,2 тис. грн. на співфінансування ЦНАП від районної ради. Субвенції з обласного бюджету у сумі 3,5 млн. грн. будуть спрямовані на ремонт Білгород-Дністровського стадіону та 1 млн. грн. на ремонт Сергіївської загальноосвітньої школи.
Додаток до рішення -  “Перелік видатків, що будуть фінансуватись за рахунок коштів бюджету розвитку у 2017році” був знятий з розгляду виконкому з причини незатвердження ставок місцевих податків, які напряму пов’язані з сумою надходжень до міського бюджету. Новий проект рішення по ставкам не був затверджений, не дивлячись на те, що в ньому були враховані пропозиції громадських організації, представників громадськості і підприємців міста до міського голови і депутатів щодо зниження податкового навантаження. Пропонувалось зниження до мінімальних розмірів ставки єдиного податку для підприємців 2 групи до 10% від мінімальної заробітної плати на 01.01.2017 року, а податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються на території міста Білгорода-Дністровського у розмірі 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування, а для готелів і ресторанів, як мотивація для розвитку туристичної інфраструктури, у розмірі 0,5%. Представники підприємців та громадськості наполягали на пониженні проценту податку для всіх об’єктів нерухомості до 0,5%, та в результаті довготривалої дискусії для підтримки проекту рішення не вистачило голосів членів виконавчого комітету.
Інші рішення, які затвердили на засіданні виконкому, стосувалися дітей, захисту їх майнових прав, влаштування до інтернатних закладів та вирішення спірних питань між батьками щодо виховання.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.