Білгород-Дністровський відвідала Чорноморська міська Школа лідерів Будинку дитячої та юнацької творчості


З метою обміну досвідом в рамках реалізації Всеукраїнського Проекту Міністерства освіти і науки України «Рух лідерів +» 28 січня 2017 року на базі Білгород-Дністровського комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості» відбулась творча зустріч Білгород-Дністровської міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» КЗ МЦДТ з членами Білгород-Дністровської районної Ради лідерів «Шторм» та з членами Чорноморської міської Школи лідерів Будинку дитячої та юнацької творчості. В гостинній залі зібрались лідери, які прагнуть розширити свій кругозір, уявлення про навколишній світ, які бажають отримати нові знання та навички, розкрити та реалізувати власні таланти й здібності, поділитися набутим особистим досвідом.

Cпілкування з ровесниками почалося із зустрічі гостей на автовокзалі, яке стало яскравою подією. За програмою творчої зустрічі лідери взяли участь у міні-тренінгу, у творчій майстерні лідера, у розважальній вітальні, разом заспівали Гімн самоврядування «Тірас» та Гімн Всеукраїнської ради старшокласників «Слово Лідер». Зустріч стала островом креативу, творчості та дружби для всіх лідерів учнівського самоврядування.    

Протягом дня лідери міст Білгорода-Дністровського та Чорноморська, Білгород-Дністровського району та члени Козацької Республіки Салганської школи спілкувалися про діяльність самоврядування у школах, обговорювали можливості навчання та обміну досвідом.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.