Звіт про роботу міської спостережної комісії при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за 2016 р.


Спостережна комісія при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради (далі – спостережна комісія) організовувала свою роботу відповідно «Положення про спостережні комісії», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042, іншим законодавчим актам та Положенню про міську спостережну комісію затвердженому рішенням виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 10.07.2014 р. № 354.

Склад міської спостережної комісії затверджений рішенням виконкому від 22.09.2016 р. №517.

Протягом 2016 року згідно плану роботи спостережною комісією було проведено 12 засідань, вирішено ряд питань, що відносяться до компетенції спостережної комісії.

Членами спостережної комісії спільно з фахівцями із соціальної роботи Міського центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді здійснено громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, здійснено контроль над 36 особами.

Було проконсультовано та направлено для реєстрації місця проживання до Комунальної установи “Одеський обласний центр бездомних громадян” 4 осіб.

Розроблена пам'ятка для осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради і надалі буде продовжувати роботу щодо організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, своєчасного обліку звільнених осіб, у тому числі звільнених умовно-достроково.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.