Інформація КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» про діяльність за період з 12.12 по 16.12.2016 року


14.12.16 р. у міському територіальному центрі з підопічними центру проведено літературно-музичну зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС «Низький уклін вам, ліквідатори, за вашу мужність!». Звучали вірші ліквідаторів, лунали пісні.

Підопічні, літні люди, згадували події квітня 1986 року та своїх близьких, які брали участь в ліквідації ЧАЕС, ділилися спогадами учасників тих подій.

15.12.16 р. підопічні територіального центру відвідали виставку у відділі етнографії міського музею «Это Вы можете!». Присутні з задоволенням прослухали розповідь екскурсовода про творчість сім’ї Кулікових та насолоджувались унікальними і неповторними роботами.

15.12.16 р.у територіальному центрі студенти педагогічного училища на факультеті «Вивчання мов» університету третього віку почали читати лекції з вивчення англійської мови. Літні студенти дуже уважно та з зацікавленістю прослухали лекцію, набули окремих практичних навичок.

16.12.16 р.у територіальному центрі на «Культурно-мистецькому» факультеті університету третього віку було проведено майстер-клас. Методист та майстер виробничого відділення міської філії ВПУТТХ Шигань Тетяна та Вовкова Олена розповіли про сучасні способи нарізки, приготування та сервіровки салатів. Присутні уважно спостерігали за майстрами, записували рецепти та брали участь у дегустації.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.