Краєзнавчий принцип навчання у процесі географічної освіти школярів Білгорода-Дністровського


24 жовтня 2016 року на базі Затоківської школи відбувся семінар-практикум на тему «Формування та розвиток краєзнавчих компетентностей у процесі географічної освіти школярів».

Гостинно зустріла та відкрила семінар директор ЗОШ №9 Урсакій С.В., яка наголосила на тому, що інноваційні технології є інструментом побудови ефективного уроку і сьогодні творчому вчителеві без них не обійтись. Учитель географії ЗОШ №9 Маковецька Т.Г. досконало володіє комп’ютерними навичками, власноруч створює презентації до уроків географії.

У ході семінару було розглянуто низку питань: формування та розвиток краєзнавчих компетентностей учнів, методика проведення уроку-екскурсії, презентація методичного посібника «Природа рідного краю. Одещина» та розробок уроків для курсу «Економічна географія України. Географія своєї області».

В музейній кімнаті школи вчителі довідалися від учнів-екскурсоводів про історію виникнення Затоківського дитячого санаторію, створення мосту та видатних людей селища Затока.

В кінці семінару всі учасники отримали в подарунок навчально-методичний посібник, який розробила Тетяна Григорівна Маковецька, для зміцнення знань учнів про свій рідний край, розуміння загальних закономірностей географічної науки.

Бажаємо нашим вчителям-географам успіхів у вихованні в учнів любові до рідного краю.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.