Нарада з представниками Білгород-Дністровського гарнізону


10 жовтня 2016 року начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс провів нараду, в якій взяли участь заступник начальника Білгород-Дністровського гарнізону з виховної роботи підполковник Бенда О.В.; начальник 8-го гарнізонного будинку офіцерів майор Пучинський О.М.; начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону підполковник служби цивільного захисту Лісовий О.Д.; начальник відділення забезпечення Білгород-Дністровського об’єднаного міського військового комісаріату майор Гуменюк С.В. та начальник відділу у справах сім та молоді Білгород-Дністровської міської ради Ольга Душаніна.

На засіданні обговорювалися організаційні питання проведення заходів до Дня Захисника України в Білгороді-Дністровському, зокрема, зустрічі учасників АТО та представників Першої бригади надводних кораблів Військово-Морських Сил України зі студентською молоддю, яка відбудеться 12 жовтня в гарнізонному будинку офіцерів. 14 жовтня в актовій залі цього закладу буде проведений урочистий захід «Вшануємо силу нескорених».

Військовослужбовці Білгород-Дністровського гарнізону також беруть активну участь у загальноміському заході до Дня Захисника України, яке відбудеться 14 жовтня на території парку Миру. А саме, одним з елементів святкової програми стане демонстрація дій підрозділів Збройних Сил України та Державної Служби надзвичайних ситуацій України.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.