Зустріч з ветеранським активом


На пленумі Білгород-Дністровської міської ради ветеранів 8 липня 2016 року вирішували питання удосконалення соціального захисту ветеранів війни та праці, осіб похилого віку.Учасники засідання обговорили нагальні теми та проблеми, які хвилюють ветеранів.
Питання пенсійного забезпечення завжди актуальні для цієї категорії громадян, тож традиційно на такі зустрічі запрошуються представники управління Пенсійного фонду. Перед присутніми головами первинних організацій, членами президії ради ветеранів, активістами ветеранського руху, керівниками управлінь та служб міськвиконкому виступила начальник Білгород - Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Гульнур Ядвіга.
Керівник управління Фонду розповіла про умови виплати пенсії та грошового забезпечення, зміни в пенсійному законодавстві. Зокрема про те, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій", починаючи з липня, оподатковуватимуться пенсії (довічне грошове утримання), сума яких перевищує 10740 гривень, в частині такого перевищення.
Особливу увагу звернула на заплановані радикальні зміни якості обслуговування громадян - запровадження єдиної централізованої системи призначення та виплати пенсій, яка вже діє в деяких регіонах України. Нова система надасть можливість громадянам звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Фонду, незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.
Розповіла про основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» та можливість отримання електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою Веб-порталу.
Після виступу Гульнур Ядвіга надала консультації усім, хто виявив намір поцікавитися питаннями щодо надбавок до пенсій, перерахунками, та індексаціями.

Удуденко Н.В. – головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно -інформаційної роботи
Білгород - Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.