З нагоди Дня батька 19 вересня 2009 року управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді спільно із центром дитячої творчості проведено міське свято «Разом ми – сила!»


 

З нагоди Дня батька 19 вересня 2009 року управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді спільно із центром дитячої творчості проведено міське свято  «Разом ми – сила!». Конкурсно-розважальна програма до Дня батька завершила  Всеукраїнський тиждень «Я пишаюсь, я тато!», що проводився в місті з 14 по 20 вересня.

Святковий день в міському центрі дитячої творчості розпочався виставкою художніх робіт юних талантів, які прийшли на свято зі своїми батьками. Листами подяки за вагомий вклад у виховання творчої особистості дитини було відмічено батьків: Смельського Сергія Миколайовича, Скляренко Сергія Андрійовича, Беріл Олега Миколайовича, Нерубащенка Валерія Володимировича, Шустера Сергія Семеновича, Богданова Всеволода Петровича.

На свято прийшли понад 25 родин, діти яких займаються в гуртках МЦДТ. Вісім батьків з дітьми стали безпосередніми учасниками конкурсної програми, інші присутні – активними вболівальниками!

Розважальна програма розпочалася представленням батьком себе і своєї дитини. Особливо творчо підійшли до цього конкурсу Спинов Олег та його дочка Анастасія, які представили свою сім’ю власними віршами.

Під час конкурсу «Збери дитину до школи» кожен з батьків повинен був зробити дитині сніданок поки малеча складає портфель, а потім вони разом із задоволенням поснідали! Журі відмітило в цьому конкурсі Ципуленко Олега та його дочку Єлизавету. Батько не тільки вправно зробив найбільшу кількість бутербродів, але й не забув покласти один з них в портфель доньці.

Конкурс «Зроби листівку для мами» передбачав виготовлення вітальної листівки власними руками, а під час конкурсу «Збери картинку» батьки демонстрували кмітливість і швидкість під час складання пазлів. Загалом під час свята батьки та їхні діти показували вміння разом працювати та відпочивати.

Підводячи підсумки змагань начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Світлана Байло та  директор міського Центру дитячої творчості Алевтина Трегубова відмітили, що всі команди були на висоті та змогли передати усім присутнім  добрий та веселий настрій.


Журі конкурсу визначило батьків - переможців в номінаціях:
  • «Самый находчивый папа» - Околодько Сергій Леонідович,
  • «Самый мужественный папа» - Терзійський Віктор Васильович,
  • «Самый творческий папа» - Спинов Олег Миколайович,
  • «Самій остроумный» - Нікіруй Богдан Михайлович,
  • «Самый лаконичный» - Числаджи Микола Петрович,
  • «Самый обаятельный» -  Качур Олександр Григорович,
  • «Самый заботливый» - Ципуленко Олег Іванович,
  • «Самый смелый папа» - Райнов Віталій Дмитрович.

Від управління у справах сім'ї, дітей та молоді всі батьки отримали грамоти, а діти великі м’які іграшки!

Всім присутнім було роздано буклети «Роль батька в сім'ї», розроблені в управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді. Із буклетів батьки зокрема узнали, що саме батько впливає на розвиток в дитині таких якостей як: стриманість, неквапливість, емоційна врівноваженість, спокій, оптимізм, старанність та відповідальність. Свято вдалося! Присутні виразили побажання частіше проводити такі заходи, адже участь в сімейному святі ще більше зблизила батьків і дітей.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.