Засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради


25 лютого 2016 року відбулося засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради.
Був заслуханий звіт керівника фінансового управління Мінчева В.Г. про виконання міського бюджету міста Білгород-Дністровський за 2015рік.
Досить докладно обговорили проект «Про структуру та загальну чисельність апарату Білгород-Дністровської міської ради» та після урахування доцільності змін він був підтриманий членами виконкому.
Був розглянутий ряд питань щодо захисту прав та законих інтересів дітей міста, в тому числі захисту житлових, майнових прав та надання дитині правового статусу. (доповідала начальник служби у справах дітей Бабіч Т.С.)
Проекти «про організацію і проведення робіт з нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожних знаків на перехрестях вул.Шевченко та Калініна і вул.Тургенєва та Ново-Садової» були проголосовані і рекомендовано в.о.начальника МЦ «Благоустрій» Сотніченко Я.О. ще врахувати ремонти світлофорів.
Багато питаннь та крітики дісталося начальнику відділу економіки Коваль Н.В. при прийнятті звітів «Про виконання Комплексної програми розвитку туризму і місті Білгороді-Дністровському на 2011-2015роки» та «Про хід виконання Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на 2015-2016роки». Основною проблемою роботи відділу є нестача робітників управління, але в новому штатному розкладі враховані всі потреби.
Великий блок питаннь був присвяченій роботі управління соціального захисту населення (керівник Базіленко Д.А.), це і пільги і призначення допомоги, але більше уваги приділили обговоренню виконання програм «Рівність», «Підтримка ветеранів війни, праці, військової служби та ветеранських організацій міста» за 2013-2015роки.
Проекти рішення щодо Генерального плану та Плану зонування території міста Білгорода-Дністровського вирішено відкласти та винести ще раз на обговорення громадою міста на 1 місяць.
Прийняті рішення «Про двомісячник з благоустрою міста», «Про проведення в місті виставок голубів, декоративних птахів та іншої птиці» та «Про організацію ярмарку з 27.02 по 15.03.2016року на теріторії міста Білгорода-Дністровського».У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.