Використання інноваційних технологій на уроках предмета «Захист Вітчизни»


Для обговорення саме такої теми 25 лютого 2016року в Сергіївській ЗОШ №8 зібралися вчителі предмета «Захист Вітчизни».
Власним досвідом застосування методу презентації при проведенні занять з тактичної підготовки поділився з колегами Чолак Володимир Михайлович, вчитель ЗОШ №8.
Учасники семінару мали змогу переглянути відкритий урок на тему «Вибір та обладнання місця для ведення вогню та спостереження в обороні».
Продовжив роботу засідання Анур’єв Сергій Миколайович, вчитель ЗОШ №4, керівник міського методичного об’єднання вчителів предмета «Захист Вітчизни», який зосередив увагу присутніх на використанні інноваційних технологій при вивченні окремих тем з тактичної підготовки.
У результаті обговорення учасники семінару дійшли висновку, що сьогодні вчителі зобов’язані не лише вільно володіти сучасними інноваційними технологіями, а й уміло використовувати їх у своїй професійній діяльності. Використання таких технологій допомагає підвищувати ефективність уроків, що дає учням можливість більш раціонально і без перевантаження оволодівати знаннями з предмета «Захист Вітчизни».У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.