Інформація про діяльність МЦ «Благоустрій» за період 18-22 січня 2016 року


з/п

Структурний підрозділ

Відповідальний

Фактично виконані роботи

1

Дорожньо-експлуатаційна

дільниця

Начальник ДЕД

Кєбурія Г.В.

Ст. майстер

Резніченко В.І.

Зимове утримання доріг: механізована очистка та посипання соляно-пісчаною сумішшю вулиць міста.

Усунення несправностей (включення, замін лап) на світлофорних об’єктах по вул. Лазо. Ручне переключення (мигаючий) світлофорного об’єкту на жовтий по вул.: Першотравнева, Московська. Реставрація пошкоджених дор. знаків (очистка від бруду, фарбування, вирівнювання, заклеювання 3 шт.).


2

Міськсвітло


Енергетик

Сорочан В.А.

Усунення обриву по вул. Шкільна. Обхід і огляд лінії освітлення по вул.: Крупська, Орджонікідзе, Лазо, Шабська.. Монтаж лінії по вул. Шкільна. Відшукування місця пошкодження по вул. Калініна. Заміна ламп по вул. Дзержинського (2 шт.).

3

Дільниця санітарної очистки № 1

Майстер

Вашило О.В.

Щодня прибирання закріплених за дільницею вулиць: Леніна (від Кишинівської до Л.Попова), Виконком, Шевченко (від Кишинівської до Л.Попова), Кірова (від Калініна до Кишинівської), Кутузова (від Кишинівської до Л.Попова), Ушакова (від Кишинівської до Л.Попова), Дзержинського до Ушакова, Комсомольська (від буд. 46 до Ушакова), Калініна (від Першотравневої до Ушакова), Жовтнева (від Кірова до Ушакова), Шабська (від Першотравневої до Ушакова), Л.Попова (від Пушкіна до Ушакова), Котовського (від Пушкіна), Горького, Лазо (від переїзду до Калініна), Лікарняна, Чкалова (від Комсомольської до Мічуріна), парк Перемоги, сквер по вул. Л.Попова, сквер по вул. Шевченко.

Розчищення від снігу вулиць: Леніна (від Комсомольської до Шабської), Кірова (від Дзержинського до Жовтневої), Комсомольська (від Першотравневої до Шевченко),Шевченко (від Ізмаїльської до Шабської), Пушкіна (від Ізмаїльської до Шабської), Калініна (від Пушкіна до Шевченко), Жовтнева (від Леніна до Кутузова). Розчищення від снігу та посипання пісчано-сольовою сумішшю алей в парку Перемоги, сквері по вул. Леніна. Посипання пісчано-сольовою сумішшю вул. Дзержинського (від Кірова до Радянської), зупинок по вул. Кірова , Калініна.

4

Дільниця санітарної очистки № 2

Майстер

Гербей Г.О.

Щодня прибирання закріплених за дільницею вулиць: Першотравнева (від Кишинівської до Шабської), Московська (від Маяковського до Кишинівської), Маяковського (від Кірова до Гагаріна), Провадійська, Енгельса, Мічуріна, Франко, Тімірязєва, Калініна (від Лазо до Першотравневої), Героїв Сталінграда, Шабська (від Лазо до Першотравневої), Кишинівська (від Дімітрова), Ізмаїльська (від Радянської до Ушакова), Перемоги, Бугазська, Сонячна, Тимчишина, Південна, Паркова, Свердлова (від Радянської до Першотравневої); сквер по вул. Першотравневій, сквер по вул. Першотравневій пров. Комсомольської, сквер по вул. Ізмаїльській напроти ТЦ «Копійка».

Розчищення від снігу зупинок по вулицях: Ізмаїльська, Першотравнева, Франко, Калініна, Франко, Перемоги, Бугазська. Розчищення тротуарів по вул. : Калініна, Маяковського, Бугазська, Московська, Пірогова, Ізмаїльська. Посипання піском тротуарів по вул.: Першотравнева, Франко, Перемоги.


5

Дільниця санітарної очистки № 3


Майстер

Сергеєва Л.А.

Щодня прибирання закріплених за дільницею вулиць: Приморська, Шкільна, Одеська, Бєлінського, Гагаріна, Театральна, Молодіжна, Ізмаїльська, Радянська, Дзержинського, Вокзальна, Червоноармійська, Лазо (від Ізмаїльської до пров. Лікарняного), Л.Українки, Плавнева, Свердлова, Безіменна, М. Бірюзова, сквер по вул. Ізмаїльській. Щодня прибирання зупинок та урн по вулицях: Приморська, Шкільна, Гагаріна, Ізмаїльська, Лазо. Щодня прибирання контейнерних майданчиків по вулицях: Бєлінського, Молодіжна, Ізмаїльська (кут Садової, кут Піонерської, кут пров. Ізмаїльського), в сквері по вул. Ізмаїльська, Лазо кут М. Бірюзова, Радянська кут Маяковського, М. Бірюзова.

Розчищення від снігу та посипання пісчано-сольовою сумішшю зупинок, пішохідних переходів, тротуарних доріжок, спусків і підйомів на закріплених за дільницею вулицях.

6

Спеціалізована дільниця ритуальних послуг

Начальник

Дмитрієнко І.В.

Щодня прибирання закріплених за дільницею кладовищ: Ізмаїльське, Шабське, Переможненське, Бритівське, по вул. Лазо та прилеглих до кладовищ вулиць.

Розчищення від снігу та посипання піском доріжок, алей, майданчиків, під’їздів до кладовищ та прилеглих до кладовищ вулиць.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.