Питання допомоги малозабезпеченим мешканцям та учасникам АТО - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради


30 жовтня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради.

На засіданні розглянуті та затверджені питання надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Білгорода-Дністровського та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками; надання щомісячної грошової допомоги неповнолітнім дітям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у рамках реалізації міської цільової Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення» на 2015-2017 роки.

Виконавчий комітет вніс зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік» . На засіданні погоджено прийняття у власність громади міста газопроводів високого та середнього тиску, надані повноваження адміністраторам управління з питань надання адміністративних послуг міської ради. Розглянуті питання майнових прав неповнолітніх, архітектури та видалення зелених насаджень. Затверджена мережа дошкільних навчальних закладів Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївна на 2016 рік.

Суперечки викликав проект рішення “Про надання статусу балансоутримувача та оператора майданчиків для паркування транспортних засобів в м. Білгород-Дністровський Комунальному Підприємству «Білгород-Дністровське майнове агентство»”. В підсумку, члени виконкому затвердили лише перші два пункти даного рішення.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.