Зміни до бюджету - на 47-й сесії Білгород-Дністровської міської ради


23 жовтня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося засідання чергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання. До порядку денного, який складався з 7 питань та блоку земельних, внесли ще 9 додаткових питань. На засіданні були присутні 35 депутатів з 50-ти.
Сесія взяла до відома звіт про виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за 9 місяців 2015 року, а також внесла зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік». На засіданні був затверджений план діяльності з підготовки регуляторних актів Білгород-Дністровської міської ради на 2016 рік. Розглянуті питання оренди майна комунальної власності, наданий дозвіл на проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності, а також затверджена незалежна експертна оцінка нежитлових приміщень, які підлягають приватизації.
Сесія внесла зміни до рішення «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради». Були затверджені Положення про архівний відділ та про інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради. Внесені зміни до міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення” на 2015-2017 роки, затверджені статути комунальних підприємств “Водоканал” та “Теплоенерго” у новій редакції. Питання створення комунального підприємства «Аккерманська Фортеця» не знайшло підтримки у депутатського корпусу.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.