Про початок опалювального сезону - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради


23 жовтня 2015 року аід головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради В. Мензелінцева відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 18 питань.
На засіданні вирішено почати подачу теплоносія до дитячих дошкільних установ, лікувально-профілактичних, навчальних закладів та установ культури з 26 жовтня 2015 року, за умови підключення КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» до газопостачання. Подачу теплоносія до житлових будинків та інших споживачів почати при умовах зниження середньодобової температури повітря нижче 8 градусів протягом трьох діб, з поетапним підключенням житлових будинків до опалення по мікрорайонам міста.
Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню приватним підприємством «ЖЕК «Мегаполіс». Розглянув питання надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Білгорода-Дністровського та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками.
На засіданні затверджений перелік закладів, що надають соціальну та психологічну підтримку учасникам АТО; внесені зміни до статуту комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал»; розподілені субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Виконавчий комітет затвердив рішення “Про надання громадянам міста соціальної допомоги за принципом «єдиного вікна» та організації роботи групи «мобільного соціального офісу»”. Були розглянуті питання архітектури, видалення зелених насаджень, а також фінансування заходів щодо створення резерву паливно-мастильних матеріалів для проведення робіт по ліквідації наслідків стихійних метеорологічних явищ у зимовий період. Були внесені зміни до рішення “Про затвердження титульного списку об’єктів з поточного ремонту та утримання міських доріг, тротуарів на 2015 рік”.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.