День захисника України в Білгороді-Дністровському


14 жовтня 2015 року у Білгород-Дністровському Сквері Воїнської Слави відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України. В ньому взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев, голова районної державної адміністрації Михайло Тітарчук, представники трудових та учнівських колективів, військовослужбовці, учасники АТО та волонтери.

Звертаючись до присутніх, ведучі заходу наголосили на тому, що захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери - всі ті, хто в різний спосіб захищає незалежність та територіальну цілісність рідної землі. Тому саме тут, біля пам’ятного знаку прикордонникам, слід казати про священну місію оборони рідної землі, яку ще на початку становлення нашої державності несли українські козаки.

Державний прапор України підняли в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев, голова районної державної адміністрації Михайло Тітарчук та учасник антитерористичної операції на сході України Віталій Напрудкін.

Перед присутніми виступили представники міської та районної влади - В. Мензелінцев і М. Тітарчук, а також в.о. начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону полковник Володимир Гідзула та старший солдат державної прикордонної служби, заступник голови громадської організації учасників АТО «Захист» в місті Білгороді-Дністровському та Білгород-Дністровському районі Олександр Запша.

Там, де війна, там завжди ллється кров, загартовується мужність й народжуються герої, які віддають своє життя за Батьківщину. Внаслідок виконання військових обов’язків в зоні АТО загинула велика кількість молодих українських патріотів. Багато військових було поранено. Тисячі українських родин торкнулася ця біда. На жаль, не обійшла вона стороною і наше місто. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих захисників України та поклали квіти до пам'ятного знаку прикордонникам.

Після офіційної частини заходу в.о. міського голови, секретар міської ради В. Мензелінцев та голова райдержадміністрації М. Тітарчук урочисто заклали камінь, де в майбутньому буде встановлений монумент борцям за волю та незалежність України.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.