За інформацією управління у справах сім`ї, дітей та молоді на території міста Білгорода-Дністровського, селищ Затока і Сергіївка триває цільова профілактична операція «Літо – 2009»


За минулий період проведено 48 перевірок умов утримання та виховання дітей в неблагополучних сім'ях. Виявлено 6 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Одну дитину направлено до притулку. Надано речову благодійну допомогу 8 дітям. Організованими формами відпочинку  охоплено 2135 дітей, в тому числі 106 дітей, що перебувають на обліку в службі у справах дітей і 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Перевірено умови утримання та виховання дітей в 9 закладах оздоровлення та відпочинку. Фактів порушення прав та інтересів дітей не виявлено.
З метою організації змістовного дозвілля підлітків в канікулярний період, пропагування здорового способу життя, 10 липня поточного року управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді спільно з комітетом з питань фізичної культури і спороту проведено традиційні змагання по міні-футболу «Хлопці нашого двору», в якому взяли участь 6 команд мікрорайонів міста: «Паркова», «Тіра», «Веселка» (вул. Лісна),  «Шахтар» (вул. Сонячна), «Челсі» (вул. Франко), «Салгані» (Совхоз 28 червня). Всього – 40 дітей. Змагання проводилися на спортивному майданчику по вул. Кишинівській. Переможцем змагань стала команда мікрорайону вул. Франко «Челсі». Переможці  отримали подарунки, а всіх учасників змагань спеціалісти служби у справах дітей пригостили морозивом.
Триває оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. За кошти обласного бюджету з 18 липня в ДОЗ «Чайка» смт. Сергіївка будуть відпочивати та оздоровлюватися 20 дітей, зокрема – 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина, батько якої загинув при виконанні службових обов’язків та 9 дітей з малозабезпечених сімей, 7 з яких – багатодітні. З 31 липня в ДОЗ «Алые паруса» за рахунок коштів міського бюджету відпочинуть 20 дітей міста, зокрема – 4 дитини, що потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, 1 дитина-інвалід, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 1 дитина з багатодітної сім'ї , троє обдарованих дітей та 10 дітей із неблагополучних сімей (схильні до бродяжництва).


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.