Засідання Білгород-Дністровської координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу та недопущення дитячої безпритульності


6 жовтня 2015 року в Білгород-Дністровській міській раді відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу та недопущення дитячої безпритульності.
На засіданні лікар-інфекціоніст поліклініки КЗ “Білгород-Дністровська багатопрофільна міськрайонна лікарня” П.І. Хаджі представив присутнім аналіз моніторингу обстеження та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію.
Начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради О.М. Душаніна доповіла про стан проведення інформаційно-профілактичної роботи з формування безпечної поведінки з питань ВІЛ/СНІД, наркоманії та здорового способу життя серед молоді міста.
Про підготовку та проведення заходів до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з ВІЛ-інфекцією розповіла лікар-інфекціоніст “Кабінету довіри” Є.О. Лозовая.
З планами взаємодії структурних підрозділів виконкому міської ради, які опікуються дітьми, в питанні попередження дитячої безоглядності та захисту прав і законних інтересів дітей присутніх ознайомила начальник служби у справах дітей Т.В. Бабич.
Підсумки засідання міської координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу та недопущення дитячої безпритульності підвела начальник управління охорони здоров'я Білгород-Дністровської міськради Т.А. Сибірцева.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.