В Білгороді-Дністровському триває дитяча оздоровча компанія


Триває оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. За кошти обласного бюджету з 18 липня по 07 серпня 2009 року  в  дитячому оздоровчому закладі «Чайка», що розташований в селищі  Сергіївка оздоровлено 20 дітей, зокрема – 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина, батько якої загинув при виконанні службових обов’язків та 9 дітей з малозабезпечених сімей, 7 з яких – багатодітні.

З 31 липня 2009 року  в Білгород-Дністровському міському дитячому оздоровчому центрі  «Алые паруса» відпочивають 20 дітей міста за рахунок коштів міського бюджету. Безкоштовні путівки в рамках реалізації Програми розвитку молодіжної та сімейної політики в місті Білгороді-Дністровському отримали: 4 дитини, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, 1 дитина-інвалід, 1 дитина, яка позбавлена батьківського піклування, 1 дитина з багатодітної сім'ї, троє обдарованих дітей та 10 дітей із неблагополучних сімей.

Персонал дитячого оздоровчого закладу «Алые паруса» турбується про те, щоб жодному з дітей не було сумно. Переймається цим питанням й управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді. Саме тому, за сприянням Управління, в дитячому закладі було організовано веселу конкурсно-розважальну програму. До дітей завітали веселі клоуни - волонтери благодійного фонду «Ковчег плюс». Протягом майже 2-х годин діти демонстрували свою кмітливість, спритність та наполегливість, взявши участь у різноманітних конкурсах.

Під час активного відпочинку дитини в центрі ««Алые паруса» батьки можуть не переживати щодо її харчування, адже адміністрація закладу та професійні кухарі слідкують за тим, щоб зростаючий організм був забезпечений усім необхідним. Працівники медичного пункту відповідають за здоров'я дітей, а яскраве сонце, морські вода та повітря допомагають його зміцнити. Після такого відпочинку заряду енергії та здоров'я дітям вистачає на цілий рік!


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.