Зміни до бюджету - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради


1 жовтня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося засідання виконавчого комітету, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В ньому взяли участь керівники відділів та управлінь виконкому, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Виконавчий комітет вніс зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік». Зокрема, було вирішено збільшити доходну та видаткову частину загального фонду бюджету на суму 846,351 тис. грн., за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Вирішено збільшити доходну та видаткову частину загального фонду бюджету за рахунок субвенції з бюджету Сергіївської селищної ради, для утримання однієї штатної одиниці в КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування».

Виконавчий комітет збільшив доходну частину загального фонду бюджету міста на суму перевиконання дохідної частини а саме на 4243,258 грн., та, враховуючи затверджені раніше кошти нерозподіленого фонду бюджету у сумі 2229,907 тис. грн., збільшив асигнування по наступним напрямкам:

  • на забезпечення виплати заробітної плати працівникам установ: відділу освіти, відділу культури, виконавчому комітету, управлінню соціального захисту населення, фінансовому управлінню, управлінню комунальної власності, управлінню житлово-комунального господарства, КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр», МЦ «Благоустрій», КУ “Білгород-Дністровський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»” та КЗ «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня».

  • на забезпечення оплати послуг за спожиті енергоносії установ.

  • на забезпечення виплат, передбачених міською цільовою Програмою «Підтримки малозабезпечених верств населення на 205-2017 роки», а саме на надання допомоги на кожну неповнолітню дитину військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, та надання разової грошової допомоги сім’ям учасників бойових дій - учасників антитерористичної операції.

  • на забезпечення погашення кредиторської заборгованості по ремонту доріг.

  • на забезпечення виплат, передбачених по Програмі підтримки почесних громадян.

Крім того, збільшена доходна та видаткова частина загального фонду міського бюджету за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «Гроші ходять за дитиною».

Дане рішення буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Виконавчий комітет прийняв рішення “Про фінансування заходів щодо створення резерву паливно-мастильних матеріалів для проведення робіт по ліквідації наслідків стихійних метеорологічних явищ у зимовий період 2015-2016 років”. На засіданні були розглянуті та затверджені питання надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення; квартирної черги; списання паливно-мастильних матеріалів; питання архітектури та видалення зелених насаджень на території міста.

Виконком погодив нові Положення про інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю та про архівний відділ, а також інвестиційну програму КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» на 2016 рік.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.