Щодо допомоги сім'ям учасників антитерористичної операції - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


24 вересня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося чергове засідання виконавчого комітету, порядок денний якого складався з майже 20 питань.
Виконком вніс зміни і доповнення до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI “Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік”. Зокрема, збільшено асигнування на видатки по програмі “Підтримка малозабезпечених верств населення на 2015-2017 роки” для надання грошової допомоги сім'ям учасників антитерористичної операції на суму 30 тис. грн. Також, за рахунок освітньої та медичної субвенцій з Держбюджету збільшена доходна та видаткова частини міського бюджету для забезпечення зарплатні працівникам шкіл та лікарні.
За результатами розгляду листа начальника відділу освіти та рекомендацій органів ДАІ з питань підвищення безпеки дорожнього руху, виконавчий комітет погодив встановлення пристрою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по вулиці Франко біля ЗОШ №3 та встановлення відповідних дорожніх знаків.
На засіданні затверджений план заходів щодо організації роботи з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям; питання надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Білгорода-Дністровського та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками; надання одноразової матеріальної допомоги Білгород-Дністровський первинній організації «УТОС» та громадській регіональній асоціації дітей-інвалідів «Пролісок».
Крім того, затверджена сума для надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у рамках реалізації міської цільової Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення» на 2015-2017 роки.
Виконавчий комітет розглянув питання архітектури, дотримання майнових прав неповнолітніх, а також організаційні заходи щодо забезпечення діяльності виконавчого органу міської ради – «Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради».
Розглянувши листа Департаменту капітального будівництва Одеської облдержадміністрації, виконавчий комітет вирішив надати поштову адресу дев'ятиповерховому квартирному житловому будинку по вулиці Сонячній,13-в.
Виконавчий комітет своїм рішенням звільнив від плати за навчання у школах естетичного виховання міста Білгород-Дністровського на 2015-2016 навчальний рік п'ятьох обдарованих дітей міста.
Також, на виконання статті 8 Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” та керуючись Постановою Кабінету Міністрів, виконавчий комітет вніс зміни до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 03.04.2014 р. №176 «Про затвердження штатного розпису апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів», якими встановив з 1 вересня 2015 року розмір посадового окладу працівників виконавчого комітету на рівні розміру мінімальної заробітної плати.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.