Відбулося пленарне засідання 46-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання


17 вересня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося чергове засідання 46-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання. В його роботі взяли участь 39 депутатів міськради, депутати Одеської обласної ради, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники міжрайпрокуратури, міськрайонного управління юстиції, керівників підприємств, організацій, установ міста, представників політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.
На сесії був присутній та виступив український дисидент і політик, правозахисник і громадський діяч, парламентар і письменник, один з авторів “Акту про Незалежність України”, Герой України Левко Лук'яненко. Учасникам засідання був представлений новий начальник Білгород-Дністровського міського відділу ГУ МВС України в Одеській області підполковник міліції Віталій Овчаренко. Також, на сесії мали змогу виступити представники громадськості.
Депутати внесли декілька проектів рішень та узгодили порядок денний 46-ої сесії.
Питання “Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету, затвердженого рішенням міської ради від 02.12.2010 р. №9-VI «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради VI скликання», «Створення комунального підприємства “Фортеця”» та “Про підтримку участі коммунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал» у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури (Проект розвитку міської інфраструктури-2)» - не знайшли підтримки у депутатів міської ради.
Сесія затвердила текст звернення Білгород-Дністровської міської ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо продовження терміну дії статті 20 Розділу VI прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України.
Депутати затвердили рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік».
На засіданні були розглянуті та затверджені питання оренди майна комунальної власності; здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності; дефектні акти проектної документації та надання дозволу на проведення невід'ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності; доповнення до переліку об'єктів, які підлягатимуться приватизації у 2015-2016 роках, а також блок земельних питань. Серед земельних питань важливим є надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність учасникам АТО.
На засіданні також затверджене Положення про територіальний дорожній фонд міста Білгорода-Дністровського.

























У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.