Зміни до бюджету - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради


16 вересня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. Його порядок денний складався з майже 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ.
Виконавчий комітет погодив внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік». Дане питання буде розглянуте на сесії.
Згідно рішення, за рахунок коштів, виділених на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань, будуть виділені кошти на утримання КУ “Білгород-Дністровський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»” на суму 1,6 тис. грн. для отримання витягу з державного реєстру для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
Також, збільшено асигнування на програму підтримки малозабезпечених верств населення в сумі 120 тис. грн, а саме на виплату одноразової грошової допомоги мобілізованим особам.
Внесок до статутного фонду КП «Білгород-Дністровськводоканал» на поповнення обігових коштів для погашення заборгованості по земельному податку - 55,3 тис. грн.,  погашення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб - 554,7 тис. грн., за очистку та відновлення свердловини по вул. Садова,15 - 100 тис. Грн.
В додатку №6 «Перелік видатків, що будуть фінансуватися за рахунок залишків коштів бюджету розвитку у 2015 році (в тому числі кредиторська заборгованість)» затверджені наступні зміни: внески до статутного фонду КП «Автотранссервіс» замість цифри «1255,516» читати «1138,616»; капітальні видатки по програмі підтримки місцевого самоврядування» замість цифри «220,0» читати цифру «157,0»; фінансова підтримка військової частини А39-55» замість цифри «99,515» читати «0».
До п.п. 4.5. додано «Придбання мікшерного пульту для КУ «Білгород-Дністровський центр культури та дозвілля» з сумою «53,304» (головний розпорядник – відділ культури Білгород-Дністровської міської ради). В додатку №6-1 в п.п. 6.1. «Капітальний ремонт ліфтів» замість цифри «500,0» читати цифру «726,111». В текстовій частині рішення в пункт «Звільнити від сплати до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) у 2015 році КП «Асорті»» додати речення «вивільнені кошти направити на ремонт дорожнього покриття по вул. Першотравнева (від вул. Ізмаїльська до вул. Дзержинського).
На засіданні був затверджений план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, рішення “Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2015 року”, підведені підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в місті Білгороді-Дністровському влітку 2015 року.
Виконавчий комітет розглянув питання опіки над майном неповнолітніх; надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення; видалення зелених насаджень; вилучення квартир з переліку службових; заяву громадянина щодо оскарження постанови адміністративної комісії та питання архітектури.
На засіданні було вирішено вивести з штатного розпису управління комунальної власності міської ради штату посаду начальника відділу з питань земельних відносин та ввести до вказаного управління посаду начальника відділу з питань земельних відносин - юриста.
Також, виконком вніс зміни до рішення виконавчого комітету від 16.04.2015 р. №184 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення міста твердим паливом та скрапленим газом у 2015 році по субсидії та пільгам”. Зокрема, управлінню соціального захисту населення встановлені наступні показники вартості:
- тверде паливо - 1366,10 грн. за 1 тонну;
- скраплений газ - 176,26 грн. за один балон.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.