Олімпійський тиждень у Білгороді-Дністровському


Олімпіада, олімпійський рух, олімпійська спільнота – про це минулого тижня йшлося в навчальних закладах Білгорода-Дністровського. Школярі та вчителі міста долучилися до Всеукраїнського Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту, який проходив з 7 по 11 вересня.
У школах було проведено Олімпійські уроки, на яких відбувалося пропагування здорового способу життя. Учням розповідали про спортивні досягнення визначних чемпіонів Білгорода-Дністровського, запрошені майстри спорту проводили для них майстер-класи. Було організовано покази документальних фільмів про чемпіонів України, виставки на олімпійську тематику.
В рамках Олімпійського тижня у навчальних закладах проходили змагання з різних видів спорту. Цікаві естафети, перетягування канату, баскетбольні баталії, організовані вчителями фізкультури, визначили найкращі команди. Але під час змагань не це було основне, адже олімпійським гаслом є вираз «Головне не перемога, а участь».
Всі учасники отримали чимало задоволення, загартували себе не лише фізично, а й інтелектуально.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.