Інформація про рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради „Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2008 року”


На виконання ст. ст. 15-24 гл. ІІІ Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” і Указу Президента України №1003/2007 від 24.10.2007 р. “Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2008 року”, керуючись п.1 ст. 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчим комітетом міської ради затверджено рішення від 28 лютого 2008 року №125 „Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2008 року”, в якому визначені:

- відповідальні особи за проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2008 року;

- строки проведення інструктивних занять з членами призовної та медичної комісій;

- графік роботи і місце проведення засідань призовної та медичної комісій.

Крім того, цим рішенням затверджені основний та дублюючий склад призовної та медичної комісій та визначені завдання щодо якісної підготовки та проведення чергового призову:

- керівникам підприємств, установ та організацій, ЖЕО-1, ЖЕО-2, ЖРО, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, селищ Затока та Сергіївка незалежно від підпорядкування та форми власності;

- начальнику управління охорони здоров’я;

- головному лікарю обласної психіатричної лікарні №4;

- начальнику міського відділу ГУ МВС України в Одеській області;

- начальнику фінансового управління міської ради;

- начальнику регіонального центру зайнятості;

- начальнику управління у справах сім’ї, дітей та молоді;

- начальнику відділу культури міської ради.

Контроль за виконанням рішення покладений на заступника міського голови, голову призовної комісії Любов Капустіну.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.