Перевірка КП "Асорті" триває


9 вересня відбулося засідання комісії з перевірки виконання фінансового звіту центрального міського ринку за перше півріччя 2015 року.

Нагадаємо, на засіданні виконавчого комітету заслуховували аналіз фінансової діяльності КП «Асорті», яке за 6 місяців відпрацювало в збиток. Паралельно перевіряє фінансовий звіт комісія, створена за ініціативою громадської ради відповідно до розпорядження в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева.

Громадська рада поставив під сумнів деякі дані, зазначені в звітному документі. А саме в 2013 році кількість торгових площ магазинів, розташованих на ринку, складала 4529 квадратних метри. У 2015 ці площі зменшилися і складають 4 320 кв.м. Крім того, на підприємстві 948 кв.м виробничих і службових площ прибирали співробітники ринку. Після передачі цих функцій приватному підприємству, квадратура збільшилася до тисячі сто шістьдесят один кв.м. Голова громадської ради також наголосив про неясність прибирання одного квадратного метра (проходи) на території ринку коштує 0,36 грн, а на автобусній стоянці, яка також належить до КП «Асорті» - 0,18 коп.

У фінплані відсутні дані щодо кількості торговельних місць на ринку.

За підсумками обговорення, комісія створила дві робочі групи. Одна з 10 вересня приступить до інвентаризації стаціонарних торгових місць на ринку, інша вивчить обґрунтованість тарифів, затверджених ще в кінці 2013 року.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.