Засідання оргкомітету щодо проведення IV етапу Чемпіонату України з міні-ралі “Кубок Лиманів” та “Ралі Аккерман 2015”


Згідно розпорядження міського голови від 08.09.2015 р. №194 “Про забезпечення сприяння Білгород-Дністровському МСТК “Віраж” в організації та проведенні IV етапу Чемпіонату України з міні-ралі “Кубок Лиманів” та “Ралі Аккерман 2015”, 9 вересня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міськради Володимира Мензелінцева відбулося засідання організаційного комітету. В його роботі взяли участь заступники міського голови Микола Зініч та Тетяна Мунтьян, голова комітету безпеки ФАУ Віктор Шаповалов та керівник МСТК “Віраж” Анатолій Маргарян, представники міських служб МНС та ДАІ, швидкої допомоги, керівники відділів та управлінь міської ради, комунальних підприємств.

Датою проведення IV етапу Чемпіонату України з міні-ралі “Кубок Лиманів” та “Ралі Аккерман 2015” визначені 17 та 18 жовтня поточного року. Урочисті церемонії відкриття та закриття змагань відбуватимуться на території середньовічної фортеці.

На засіданні оргкомітету обговорювалися питання благоустрою території проведення ралі, торгівлі під час проведення заходів, місце розміщення учасників спортивних змагань тощо.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.