Підсумки роботи комунального підприємства “Асорті” - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


8 вересня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради. В засіданні взяли участь керівники відділів та управлінь, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Начальник управління економічного розвитку Жанна Кудрис доповіла присутнім про виконання фінансового плану за І півріччя 2015 року комунальним підприємством «Асорті». Зокрема, за вказаний період дане підприємство отримало чистий дохід в сумі 3777 тис. грн., що складає 96,6 % від плану (на 132 тис. грн. менше). Відставання показника чистого доходу від плану зумовлено меншим, ніж планувалось, відшкодуванням підприємцями в першому півріччі витрат на споживання електричної енергії (на 136 тис. грн. без ПДВ). Загальні надходження від оренди торгових місць, експлуатаційних послуг по будівлях та додаткових послуг в першому півріччі 2015 року були на рівні запланованих (фактично 3405 тис. грн. без ПДВ, за планом - 3401 тис. грн.).

Витрати підприємства в першому півріччі на заробітну плату, відрахування єдиного соціального внеску, електроенергію та інші витрати в цілому склали 3802 тис. грн., в порівнянні з запланованими це 97,8%. Меншими, ніж планувалось в першому півріччі, виявились витрати на електричну енергію, матеріали та послуги сторонніх організацій. Більшими за планові були витрати на заробітну плату, в основному за рахунок індексації. Так, індексація заробітної плати планувалась на рівні 117 тис. грн. на рік, а фактичні виплати склали вже за півроку 104 тис. грн. Витрати за місцевими податками виявились більшими за план на 11 тис. грн. за рахунок збільшення ставки податку на землю.

З наведених причин фінансовим результатом до оподаткування за підсумками роботи підприємства в першому півріччі 2015 року є збиток в сумі 25 тис. грн., в той час як фінансовий план передбачав прибуток 22 тис. грн.

В міський бюджет в першому півріччі перераховано 349 тис. грн., у тому числі 104 тис. грн. податку на прибуток, 37 тис. грн. дивідендів, 153 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 55 тис. грн. місцевих податків.

Середньооблікова чисельність штатних працівників КП «Асорті» в першому півріччі 2015 року склала 41 особу, середня заробітна плата одного штатного працівника 4433 грн. Заборгованість з виплати заробітної плати та платежам в бюджет відсутня.

Проаналізувавши фінансово-господарську діяльність КП «Асорті» управління економічного розвитку пропонує скоротити витрати на заробітну плату, переглянути середньомісячну заробітну плату на підприємстві шляхом скасування премій працівникам на період збитковості підприємства.

Виконавчий комітет взяв до відома інформацію звіт про виконання фінплану КП “Асорті”. Остаточні висновки будуть зроблені після перевірки незалежної комісії щодо діяльності підприємства.

Наступне питання “Про виконання фінансового плану за І півріччя 2015 року комунальним підприємством «Автотранссервіс»” було вирішено розглянути при наявності його директора Валерія Мацапея.

Виконком погодив виділення коштів з фонду нерозподілених видатків МЦ «Благоустрій» для додаткового придбання бітумної емульсії для ямкового ремонту доріг у сумі 119,9 тис. грн.

На засіданні внесені доповнення до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 28.08.2015 р. №385, згідно яких виконавчий комітет підтримав участь КП “Білгород-Дністровськводоканал” у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у сфері водопостачання та водовідведення та надання начальнику повноваження на підписання договорів. Дане питання буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Також, розглянуті питання надання одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення, затверджена мережа загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2015/2016 навчальний рік, погоджене проведення хресної ходи на території міста Білгорода-Дністровського 27 вересня 2015 року.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.