Засідання Білгород-Дністровської міської робочої групи з питань соціальної підтримки громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей


У Білгород-Дністровській міській раді під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського головиТетяни Мунтьян відбулося чергове засідання міської робочої групи з питань соціальної підтримки громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей. Вона доповіла, що за оперативними даними керівників установ на території селища Сергіївка перебувають 530 вимушених переселенців, в тому числі 102 дитини та 210 інвалідів. Виїхали до м. Одеси (санаторій “Куяльник”) 168 переселенців. На території міста Білгорода-Дністровського проживають 193 особи, з них 69 дітей, 124 дорослих.
Члени робочої групи доповіли про роботу, проведену за тиждень, та надали інформацію щодо переміщених осіб.
Так, начальник відділу освіти Муржа-Ромащук Л.І. зазначила, що у загальноосвітніх школах навчаються 136 дітей з числа вимушених переселенців, 3 дітей навчаються у інтернаті №10. 
Начальник управління соціального захисту населення Базіленко Д.А. зазначила, що в УСЗН обліковано 1333 внутрішньо переміщених осіб, перебувають на обліку 1074 особи, зняті з обліку 249 осіб, 729 осіб звернулися за продовженням терміну дії довідки про реєстрацію у зв'язку із закінченням 6-місячного терміну з дня їх первинної видачі, 608 внутрішньо переміщених сімей отримують щомісячну допомогу на проживання.
В ході проведення засідання робочої групи в межах компетенції розглянуто 9 звернень, отриманих від внутрішньо переміщених осіб з приводу відновлення безкоштовного проживання та харчування у ДОЗ “Сперанца” та КО“Сонячний берег” (“Плай”), встановлення статусу інваліда війни за фактичним місцем проживання.
Робота в даному напрямку продовжується.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.