Звернення в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева про перевірку фінансової діяльності КП «Асорті»


У зв'язку з неоднозначним тлумаченням в засобах масової інформації та серед громадськості Білгорода-Дністровського, щодо розпорядження від 03.09.2015 г.№ 182 «Про створення комісії з перевірки фінансового плану за І півріччя 2015 комунального підприємства« Асорті », вважаю за необхідне надати об'єктивну інформацію про ситуацію що склалася.
Необхідність створення комісії з перевірки Центрального міського ринку була викликана декількома факторами, а саме:
- рішенням громадської ради при Білгород-Дністровському виконавчому комітеті від 17.06.2015 р «Про створення комісії з перевірки КП« Асорті »;
- інформацією у звіті про виконання фінансового плану за останні роки підприємство вперше показало збиток. При тому, що рішенням міської ради № 1194-IV від 13.03.2015 р. ринок звільнений від сплати до фонду бюджету частини податку з чистого прибутку (доходу).
- Прибуток у 2013 році - 544 тис. Грн .; в 2014 році- 320 тис. грн, а за І півріччя 2015 року - збиток у 25 тис. грн.
Міський ринок, є власністю Білгород-Дністровської громади. Вважаю неможливим допустити не ефективність використання комунального майна.
За підсумками роботи комісії, громадськості міста буде надана повна і достовірна інформація.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.