Звертайтесь за субсидією, і майже всі домогосподарства мають право на її оформлення!


Спеціалістами управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської міської ради ведеться щоденний прийом заяв на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива.

Житлова субсидія - один з видів соціальної допомоги і є безповоротною.

Для отримання субсидії необхідно звернутись в управління тільки з заявою та декларацією. В декларації громадянин вказує тільки вид доходу, який він отримує. Тобто, від руки вписується джерело доходу, наприклад, пенсія, або стипендія, або заробітна плата та зазначається назва організації де отримуються доходи. Жодних цифр вказувати не треба. Управління соцзахисту отримуватимуть інформацію безпосередньо від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду.

До сукупного доходу громадян не включаються доходи від розміщення депозитів, благодійні допомоги, допомоги на оздоровлення, матеріальні одноразові допомоги, грошове забезпечення та інші виплати учасників АТО.

Після підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та на опалювальний період, перерахунок діючих субсидій буде проведено спеціалістами управління без звернення громадян.

Оскільки в опалювальний період значно підвищиться тариф на теплопостачання, управління соціального захисту населення запрошує громадян міста завчасно звернутись за призначенням житлової субсидії за адресою: провулок Кірова,8, каб. №3, телефон “гарячої лінії” 2-25-95.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.