В Білгород-Дністровській школі №4 пролунав перший дзвоник


1 вересня 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка пройшли урочисті лінійки, присвячені початку нового навчального 2015-2016 року.
В День знань особливої уваги було присвячено тим, хто вперше переступив шкільний поріг, а цього року школи міста та його курортних селищ приймуть 740 першокласників. Всього ж за парти сядуть 6 тисяч 295 учнів. З них 164 - це діти з Луганської та Донецької областей.
Білгород-Дністровську загальноосвітню школу №4 (директор Маргарита Богаченко) в цей особливий день відвідали перший заступник міського голови Віктор Мінчев та головний спеціаліст відділу освіти міської ради Олена Принц. Вони привітали педагогів, учнів та їх батьків зі святом, побажали їм успіхів, щастя та невичерпної енергії при здобутті нових знань.
Виступи офіційних осіб чергувалися з творчими номерами, які підготували учні школи та хореографічний колектив “Пірует” (керівники Алла Недялкова і Ганна Воронова). Майбутні випускники навчального закладу подарували першокласникам маленькі дзвоники, а малюки своє ставлення до школи висловили віршами.
Після того, як пролунав перший дзвоник, учні галасливої юрбою попрямували до шкільних кабінетів, де на них чекав перший у цьому навчальному році урок “Ми - нація єдина!”, присвячений історії українського державотворення, розвитку та зміцнення України.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.