Важливі питання життєдіяльності міста - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


28 серпня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева, за участю керівників відділів та управлінь, комунальних підприємств, громадськості та ЗМІ, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Питання, ініційовані Громадською радою при виконкомі міської ради щодо перевірки виконання фінансового плану за І півріччя 2015 року комунальних підприємств «Асорті» та «Автотранссервіс», не знайшли підтримки у членів виконавчого комітету.

Виконком погодив розміщення цирку «Кобзов» по вул. Ушакова (територія біля середньовічної фортеці) з 9 по 14 вересня. Організатори цирку гарантують проведення благодійних вистав для дітей інтернатних закладів та з сімей соціально незахищених категорій.

На засіданні буди розглянуті питання видалення зелених насаджень, списання основних засобів комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал», архітектури та питання дотримання майнових прав неповнолітніх, опіки над дитиною.

Виконавчий комітет погодив участь КП «Білгород-Дністровськводоканал» у спільному зі Світовим банком інвестиційному проектіРозвиток міської інфраструктури-2” у сфері водопостачання та водовідведення. Дане питання буде винесене на розгляд сесії міської ради.

Виконком дав згоду відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради на передачу на баланс управлінню комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради нежитлові будівлі, які раніше використовувалися загальноосвітньою школою №7.

З метою забезпечення якісного обслуговування учасників навчально-виховного процесу закладів галузі освіти, до штатного розпису загальноосвітніх навчальних закладів введено 9 штатних одиниць посад медичних сестер. Зокрема, медсестри увійдуть до штату загальноосвітніх шкіл №№1, 3, 4, 5, 6, 8, 11, “Школи-гімназії” та “Школи-ліцею”.

На засіданні затверджені контингент учнів та розмір плати за навчання в школах естетичного виховання міста на 2015-2016 навчальний рік.

Виконавчий комітет затвердив суму для надання одноразової грошової допомоги мобілізованим громадянам міста у 2015 році у рамках реалізації міської цільової Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення» на 2015-2017 роки” в розмірі 3 тис. грн. з розрахунку на одну мобілізовану особу.

Також, затверджена проектно-кошторисна документація робочого проекту “Капітальний ремонт будівлі управління соціального захисту населення по пров. Кірова,8” на загальну суму 334 тис. грн.

У зв'язку з місцевими виборами , які відбудуться 25 жовтня 2015 року, на засіданні був прийнятий ряд рішень щодо їх організації та проведення:

  • Про утворення міської робочої групи з забезпечення організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, селищних голів та міського голови у 2015 році”;

  • Про закріплення підприємств, організацій та установ міста щодо матеріального та технічного забезпечення виборчих дільниць під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у 2015 році”;

  • Про відведення місць та обладнання стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації”.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.