Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» у Білгороді-Дністровському


26 серпня 2015 року на засіданні координаційної ради служби у справах дітей під головуванням заступника міського голови Т. Мунтьян озвучено питання про виконання розпорядження міського голови від 28 липня 2015 року №151 «Про проведення в місті Білгород-Дністровському Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».
Мета даного заходу є виявлення дітей, які не приступили до занять та надання допомоги сім’ям соціально вразливих категорій в підготовці до нового навчального року.
Начальник служби у справах дітей Т. Бабич повідомила, що за рахунок коштів міського бюджету 100 дітей шкільного віку з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються канцтоварами. Також для 32 дітей придбано шкільний одяг та взуття, 5 дітей з числа першокласників отримають портфелі та набір канцтоварів для першокласників.
Слід зазначити, що в дану категорію дітей ввійшли 2 дітей з числа переселенців з зони проведення АТО, які проживають в смт. Сергіївка. 
За інформацією міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, протягом серпня проведено зустрічі з сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди та йдуть в 1-й клас – вручено 10 наборів канцтоварів.
Відділом у справах сім’ї та молоді (О. Душаніна) здійснюється забезпечення канцелярськими товарами 76 першокласників з багатодітних сімей на загальну суму 10,5 тис. грн., крім цього діти з 10 багатодітних сімей, які переміщені із зони проведення АТО та зареєстровані у відділі, отримають шкільне приладдя на загальну суму 1,5 тис.грн.
Відповідна робота проводиться відділом освіти в рамках благодійних акцій «Діти – дітям» та «Допоможи одноліткам». Збір коштів буде направлено на потреби дітей переселених із зони проведення АТО.
Загалом з міського бюджету виділено 49,580 тис. грн. для надання допомоги дітям з сімей соціально незахищених категорій в підготовці до нового навчального року.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.