Перший молодіжний фестиваль «Покажи себе» з великим успіхом стартував у Білгороді-Дністровському


Дуже рідко, на жаль в Білгороді-Дністровському проводяться по-справжньому цікаві та, в першу чергу, молодіжні свята. Не всюди юні таланти Аккерману мають змогу показати свої вміння, особливо часто звучать відмови артистам-початківцям, адже здібності їхні непрофесійного рівня. Та все ж, не будучи навіть спеціалізованим майстром в творчій справі, бажання виразити свої почуття та показати себе оточуючим стає настільки сильним, що і випливає в конкретну ідею з таким же однойменним гаслом – «Покажи себе». Саме так молодь міста, а конкретніше Молодіжний рух «Культурний Аккерман» і підійшов до реалізації проекту створення свого власного Фестивалю талантів, на якому виступили ті виконавці, які займаються творчістю непрофесійно, а деякі з учасників взагалі на сцену вийшли вперше.

На допомогу очільнику руху «Культурний Аккерман» відгукнулась творчий активіст міста Болгар Тетяна, яка і організувала цей новоспечений молодіжний Фестиваль. Підтримку в технічному та територіальному забезпеченні свята молодь отримала від відділу культури Білгород-Дністровської міської ради на чолі зі Світланою Байло, яка, до речі, теж з задоволенням завітала до парку Леніна у кафе, де, власне кажучи, і пройшов Фестиваль «Покажи себе». Загалом, свято, проведене 23 серпня, складалось з трьох тематичних частин. А саме – Художня виставка, Літературний батл, Міні-концерт починаючих співаків, танцюристів та музикантів.

Перший блок під назвою «Експозиція» вразив тим, що учасниці – юні майстрині Катерина Рудова, Анастасія Короход, Юлія Бабій, Анастасія Генделєва, Марія Тарасенко та Поліна Сліпченко, не маючи закінченої художньої освіти, малюють на рівні навіть з деякими професіоналами. Про це свідчать їхні яскраві роботи, три з яких навіть мало не були придбані глядачами свята. Та художниці все ж не захотіли розлучатись з своїми картинами.

Другий блок під назвою «Літературний батл» представив собою «Поетичний ринг», на якому змагались вісім достойних митців пера та слова. Справжні нежартівливі літературні бої розгорнулись прямісінько на сцені - імпровізовному ринзі, на якому двоє команд –Синя та Червона на чолі з капітанами – ведучими Діонисієм Герасименко та Болгар Тетяною, доводили поетичні вміння, читаючи свої авторські поезії. За оплесками вражених глядачів, які і стали прохідною оцінкою до фіналу, було виявлено два безсумнівних переможця, - Дмитро Журавель та Ігор Тимофєєв.

Та все ж найяскравішим та найбільшим за кількістю учасників Блоком Фестивалю стала Концертна Програма, на якій виступили всі бажаючи юні таланти Аккерману. Пісні у виконанні Валентина Гафта, Ксенії Максименко, Анастасії Прокопенко, Вікторії Стерненко, Даніліка Костянтина, Альони Бабенко, Юлії Бабій та Поліни Сліпченко, модний хіт-набір від Ігоря Ганази та авторські композиції від Андрія Кеда та Болгар Тетяни дуже сподобались не тільки задоволеним глядачам, але й керівнику відділу культури Світлані Байло та директору Центру культури та дозвілля Ніні Швачці, які просили всіх цих вокалістів взяти участь у Фестивалі «Голос молодості», намічений у місті на початок жовтня. Не зашились і поза увагою та отримали бурхливого шквалу оплесків яскраві молодіжні композиції від бадьорого Євгенія Олізоровського, фантастичного Дениса Кучеровського, здібного Вячеслава Войцеховського, технічно неперевершеного Ігоря Ганази та чудо-хіп-хопера Олега Погорєлова. А прекрасним завершенням свята стали авторські роботи колег-ведучих Болгар Тетяни та Григоренко Діонисія. Грамоти та сувеніри, посмішки та аплодисменти – все це дістали в подарунок трохи скромні, починаючі, але дуже наполегливі та талановиті учасники Фестивалю «Покажи себе», який всі присутні попрохали зробити тепер щорічним.

Яна РадіоноваУ разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.