Затведжено нові тарифи на проїзд в міському транспорті Білгорода-Дністровського


„Розглянувши протокол засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом від 05.01.2008 року №2 щодо підняття тарифів на проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування та розробки тарифів пасажирським перевізникам, які відповідно до законодавства та одержаної ліцензії надають транспортні послуги у місті Білгороді-Дністровському, керуючись п.п.2) п. „а” ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради.

ВИРІШИВ:

1. Затвердити комунальному підприємству «Автотранссервіс» тарифи щодо оплати послуг на пасажирські перевезення автобусним транспортом загального користування у місті Білгороді-Дністровському з 10.03.2008 року у розмірі:

- 0,50 грн. за одне пасажиро-місце в автобусах, що слідують в звичайному режимі руху;

- 1,50 грн. за одне пасажиро-місце в автобусах, що слідують в режимі маршрутного таксі;

- 0,75 грн. за одне пасажиро-місце для проїзду в учбові дні тижня з 1 вересня по 15 червня для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів та студентів-інвалідів вищих навчальних закладів І-ІІ ступеню акредитації.

2. Погодити тарифи ВАТ «АТП-15107» та ТОВ «Білтранс», які не належать до комунальної власності та надають послуги на пасажирські перевезення автобусним транспортом на міських маршрутах загального користування у місті Білгороді-Дністровському з 01.03.2008 року у розмірі:

- 0,50 грн. за одне пасажиро-місце в автобусах, що слідують в звичайному режимі руху;

- 1,50 грн. за одне пасажиро-місце в автобусах, що слідують в режимі маршрутного таксі;

- 0,75 грн. за одне пасажиро-місце для проїзду в учбові дні тижня з 01 вересня по 15 червня для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів та студентів-інвалідів вищих навчальних закладів І-ІІ ступеню.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 07.09.2006 року за № 667 «Про встановлення тарифів щодо оплати транспортних послуг».

4. Відділу з питань внутрішньої політики та взаємодії з правоохоронними органами через засоби масової інформації дане рішення довести до відома населення міста.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Коваля О. П.”


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.