Концертно-розважальна програма «Пишаємось тобою, Україно!» у Білгороді-Дністровському


До 24-ої річниці незалежності України творчими працівниками Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля проведено святкову концертно-розважальну програму «Пишаємось тобою, Україно!», яка пройшла в середньовічній фортеці.
Для мешканців та гостей міста співали українські пісні народний ансамбль української музики «Веселка» (кер. заслужені працівники культури України Михайло та Валентина Нікіруй) і ансамбль «Надвечір'я» палацу культури с. Бритівка (кер. Олексій Коломієць). Солістка ансамблю – Тетяна Музиченко, як авторка сценарію та ведуча програми, зуміла створити патріотичну, але надзвичайно теплу атмосферу свята. Пісні, що лунали від сердець виконавців, зворушили душі присутніх та змусили їх приспівувати та танцювати!
Всі, хто прийшов увечері до фортеці, мали змогу відвідати справжнього козацького кулешу від Чорноморського козацького війська, а також вболівати за веселими змаганнями конкурсно-розважальної програми «Козацький розгуляй», підготовленої керівником арт-студії «Джерельце» Любов'ю Плеванюк.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.