Тематичний захід з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності «Моя Україна - єдина і вільна, я з нею пов'язую долю свою» у Білгороді-Дністровському


23 серпня 2015 року на площі перед Білгород-Дністровською міською радою відбувся тематичний захід з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України «Моя Україна - єдина і вільна, я з нею пов'язую долю свою». Захід відкрив ансамбль «Веселка» українською піснею.
Право підняти Державний прапор України було надано в.о. міського голови, секретарю міської ради Володимиру Мензелінцеву та почесному ветерану України, голові міської ради ветеранів, депутату міської ради, почесному громадянину міста, генерал-майору Борису Ставрову. В почесній варті – курсанти Севастопольської академії військово-морських сил України імені Нахімова, які залишилися вірними присязі українському народу та продовжили навчання на факультеті військово-морських сил Одеської національної морської Академії.
В урочистій обстановці В. Мензелінцев та Б. Ставров вручили шістнадцятирічним юнакам та дівчатам основний документ у їхньому житті - паспорт громадянина України, свідоцтво морального та юридичного єднання з долею Української держави.
В своєму зверненні до молодих громадян Володимир Михайлович та Борис Микитович підкреслили: “Україні потрібні ваші сильні молоді руки, ваші знання, духовність, уміння жити за законами держави. Будьте наполегливими і твердими у своєму прагненні долати труднощі, всі проблеми нашого нелегкого життя. Україні сьогодні, як ніколи, потрібна ваша єдність, любов та віра!“.
Захід завершила вокально-хореографічна композиція «Перлина Україна» у виконанні Віолетти Молодецької та театру естради «Силует».
Далі мешканців та гостей Білгорода-Дністровського у парку Перемоги очікували фотовиставка “Декілька днів із життя розвідки АТО”, патріотичний боді-арт, запуск повітряних кульок в рамках Всеукраїнської акції “Діти - за мир”, а також театралізована екскурсія “Прогулянка стародавнім містом”.
О дванадцятій годині всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у боротьбі за незалежність України у ХХ столітті, тих, хто загинув під час революції Гідності та відстоював територіальну цілісність нашої держави в районі проведення антитерористичної операції.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.