У Білгороді-Дністровському пройшли заходи з нагоди визволення міста від фашистських загарбників


23 серпня 2015 року у місті Білгороді-Дністровському пройшли заходи з нагоди 71-ої річниці визволення міста від фашистських загарбників. З самого ранку в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев, його заступники, працівники міської ради та депутати, військовослужбовці та мешканці міста поклали квіти до пам'ятників загиблим воїнам, розташованим на території Білгорода-Дністровського.
На Меморіалі Слави відбувся урочистий мітинг за участю перших осіб міста та району, ветеранів Другої Світової війни, представників трудових колективів, військовослужбовців в/ч А3955 та прикордонного загону, а також курсантів факультету Військово-морських Сил України Одеської Національної морської Академії.
Перед присутніми виступили в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев та ветеран війни, голова міської ради ветеранів, Почесний громадянин Білгорода-Дністровського, депутат міської ради генерал-майор Борис Ставров, а також ветеран війни, безпосередній учасник операції по визволенню Білгорода-Дністровського від фашистських загарбників - Микола Євдокимов.
Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.