У Білгороді-Дністровському пройшла перевірка стану готовності установ освіти до нового 2015-2016 навчального року


Згідно рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 15.05.2015 р. №237 “Про заходи щодо підготовки установ освіти до нового 2015-2016 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період” 20 та 21 серпня 2015 року спеціально створена комісія перевірила стан готовності установ освіти Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка до роботи у новому навчальному році. До її складу увійшли в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Мензелінцев, його заступник Тетяна Мунтьян (голова комісії), начальник відділу освіти Людмила Муржа-Ромащук, представники Білгород-Дністровського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області та Білгород-Дністровського міськрайонного управління ГУ ДСЕС в Одеській області, депутатського корпусу та відділу освіти.
На протязі літнього сезону всі навчальні заклади за рахунок міського бюджету та позабюджетні кошти провели поточні ремонти в приміщеннях, придбали господарчі матеріали, інвентар, електричне обладнання тощо.
У ході перевірки навчальних закладів комісія відвідувала шкільні кабінети, спортивні зали, їдальні, комп'ютерні класи. В основному, всі перебувають у задовільному стані. Комісія дійшла висновку, що заклади освіти Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка готові до нового навчально року на 99%.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.