Білгород-Дністровська міська рада підтримала Постанову Верховної Ради України щодо визнання Росії державою-агресором


18 серпня 2015 року під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Володимира Мензелінцева відбулася 45-та сесія Білгород-Дністровської міської ради VI скликання за участю 33 депутатів, працівників відділів та управлінь міськради, громадськості та ЗМІ.

За ініціативою декількох громадських організацій у порядок денний було внесено питання “Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 №129-VIII «Про Звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором». Даний проект рішення підготував депутат Валентин Бондаренко. Сесія Білгород-Дністровської міської ради його підтримала 29 голосами.

Також, перед початком сесії у порядок денний, окрім запланованих, були внесені ще 8 питань. Серед них:

  • Про перейменування редакції міськрайонної газети “Советское Приднестровье” на “Редакція Білгород-Дністровської міськрайонної газети “Слово Придністров'я” та затвердження Статуту у новій редакції.

  • Про затвердження “Програми легалізації комп'ютерних програм у виконавчих органах Білгород-Дністровської міської ради на 2015-2017 роки”.

  • Про затвердження Положення та розрахунку територіальних формувань цивільного захисту міста Білгорода-Дністровського”.

  • Про внесення доповнень до “Міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення” на 2015-2017 роки” та ін.

Всі вони знайшли підтримку у депутатів. Сесія заслухала звіт про виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за І півріччя 2015 року, а також внесла зміни і доповнення до рішення міської ради від 30.01.2015 року №1188-VI «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2015 рік» . Затверджений Порядок використання коштів резервного фонду місцевого бюджету .

На засіданні були розглянуті та затверджені питання оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Білгорода-Дністровського , блок земельних питань.

Сесія своїм рішенням створила виконавчий орган Білгород-Дністровської міської ради - “Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради”, а також внесла до її складу одну штатну одиницю.

Депутати затвердили передавальні акти від юридичних осіб - спортивного клубу «Тірас» та шахово-шашкового клубу, до комунальної установи «Білгород-Дністровський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» .


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.