У Білгороді-Дністровському до виконання обов'язків міського голови приступив секретар міської ради Володимир Мензелінцев


6 серпня 2015 року в ході апаратної наради з керівниками виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради, та комунальних підприємств, у зв'язку з вироком Суду по відношенню до міського голови Ігоря Нановського, відповідно до розпорядження від 6 серпня 2015 року №160-к, до виконання обов'язків міського голови приступив секретар міської ради Володимир Мензелінцев.
Звертаючись до учасників наради, В. Мензелінцев запевнив, що всі роботи, розпочаті в цьому році в Білгороді-Дністровському по ремонту об'єктів соціальної інфраструктури, тротуарів і доріг будуть завершенні вчасно. Про це його безпосередньо запевнили керівники підрядних організацій, що виконують дані роботи за кошти міського бюджету. Окрім цього В. Мензелінцев закликав всіх співробітників відділів та управлінь міської ради, комунальних підприємств та установ ретельно виконувати свої безпосередні обов'язки за для громади міста Білгорода-Дністровського.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.